Imbusové klíče TORX, sada 9 ks FT-Tools FT-008

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v www.shopakce.cz

• Po prvním nasazení a jemné snaze o uvolnění šroubu se mi klíč protočil v ruce. Nakonec tak po první montáži dopadly všechny klíče. Klíče jsou vyrobené snad z olova. Nic tak měkkého jsem ještě neviděl.

Nic horšího jsem v ruce nedržel. Žádné CrV. Pouze nějaký chromový lak.

• , zakoupeno v Poctivý Eshop

• dobré pro hobby využití

Poctivý Eshop (prodejce)

Dobrý den, jsme moc rádi,že jste se sadou spokojen. Pěkný den, JIrka

Produkt nemá žádné parametry.

Sada klíčů TORX, s otvorem na kratší straně, 9ks, T10-15-20-27-30-40-45-50, materiál chrom-vanadová ocel (CrV), praktický plastový držák s přehledným značením velikostí.

Sada TORX klíčů typu L v praktickém plastovém držáku s přehledným značením velikostí. Vrtaný TORX na kratší straně klíče. Díky tvaru klíče maximálně využijete vynaloženou sílu. Klíče jsou z kvalitní CrV oceli, která je tvrzená po celé délce.

Charakteristika:

• Sada: 9ks
  • Typ: TORX, vrtaný na kratší straně
  • Velikosti: T10-15-20-25-27-30-40-45-50
  • Délka nejkratšího :7,5cm/délka nejdelšího :18cm
  • Materiál: chrom-vanadová ocel (CrV)

Praktický plastový držák se značením velikostí

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v www.shopakce.cz

Nic horšího jsem v ruce nedržel. Žádné CrV. Pouze nějaký chromový lak.

• , zakoupeno v Poctivý Eshop

• dobré pro hobby využití